Penzion Mona

ubytovanie Harrachov
 

** Penzion Mona / ubytovanie Harrachov

Penzion Harrachov Mona
Ubytovanie v Krkonošiach : Novo postavený rodinný penzión Mona sa nachádza priamo v centre Harrachova, v blízkosti sedačkovej lanovky na Čertovu horu. Penzión je súčasťou obchodného centra. Celková ubytovacia kapacita je cca 32 lôžok v 5 izbách a 5 apartmánoch.

Penzion Mona Harrachov Krkonoše ubytovanie :
K ubytovaniu je pripravených 5 dvojposteľových izieb, v niektorých je možnosť prístelky. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (WC, umývadlo, sprchovací kút) a TV - SAT, a majú balkón s výhľadom na zjazdovku. Ďalej je tu 5 apartmánov, ktoré majú navyše plne vybavenú kuchynku (rýchlovarná kanvica, sporák, chladnička, mikrovlnná rúra).

Mona ubytovanie Krkonoše penzión Harrachov služby :
Možnosť posedenia v spoločných priestoroch penziónu. Objekt nemá bezbariérový prístup. Služby recepcie na požiadanie kedykoľvek 24 hodín denne. Parkovanie pri objekte. Možnosť prístelky. Po dohovore sa môžete ubytovať s Vaším zvieratkom.

Harrachov penzión ubytovanie Mona stravovanie :
Moderný objekt penzióna Mona ponúka okrem ubytovania aj malú jedáleň, v ktorej sú podávané raňajky - rozšírené kontinentálne. Za príplatok je možné zabezpečiť polpenziu v asi 1 km vzdialenom hoteli Dúha. Ďalšia možnosť stravovania v reštaurácii Rotunda - cca 20 m od penziónu Mona. Reštaurácia má aj letnú záhradku. Možné aj vlastné stravovanie, či stravovanie v okolitých reštauráciách.

Dovolenka na horách ubytovanie v Harrachove penzión Mona okolie:
Mesto Harrachov je jedno z najznámejších centier turistiky a zimných športov v Krkonošiach. Navštíviť môžete múzeum skla. Pešia kolonáda v strede mesta ponúka dostatok športových obchodíkov, servisov ale aj reštaurácií a barov. Symbolom Harrachova je Čertova Hora s mamutím mostíkom a radom zjazdoviek po oboch stranách. Na Čertovu horu Vás dopraví lanovka, ktorá je v letných mesiacoch v prevádzke podľa cestovného poriadku, čo umožňuje v pohodlí sa dostať na východiskové body k pešej turistike, lanovka prepravuje horské bicykle.
Penzion Harrachov Mona - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Harrachov Mona - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Harrachov Mona - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Harrachov Mona - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Harrachov Mona - možnosť pripojenia na internetPenzion Harrachov Mona - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Harrachov Mona - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Harrachov Mona - Izby s vlastnou toaletouPenzion Harrachov Mona - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: